Záruka vrátenia peňazí

Myslíme to vážne!
 
 

100% záruka vrátenia peňazí!

Nie ste spokojní s našou knihou Dojčenie slovom aj písmom?

Uplatnite si 100% záruku vrátenia peňazí!

PODMIENKY:

Ak s našou knihou nebudete spokojní, môžete využiť možnosť 100% záruky vrátenia peňazí!.

Nepoškodenú knihu Dojčenie slovom aj písmom môžete vrátiť do 30 dní od zadováženia, z dôvodu nespokojnosti, alebo vtedy, keď kniha nesplnila Vaše očakávania.

Záruku vrátenia peňazí z dôvodu nespokojnosti si uplatníte VÝLUČNE U VYDAVATEĽA!

Knihu zabaľte, nezabudnite priložiť KÓPIU dokladu o kúpe a svoju adresu.

Bez ohľadu na to, kde ste knihu zakúpili, zásielku pošlite DOPORUČENE (pozor, NIE na dobierku!) na adresu: TOP1 knihy s.r.o. ., Partizánska 10, 927 01 Šaľa

Záruka sa vzťahuje na tovar zakúpený v e-shope u predávajúceho, ako aj na tovar zakúpený u iných predajcov, v prípade, že sa predloží doklad o kúpe s dátumom, nie starším ako 30 dní spätne od dátumu uplatnenia 100% záruky vrátenia peňazí (dátum na poštovej pečiatke). Záruka vrátenia peňazí sa vzťahuje max. na 3 kusy tovaru zakúpeného tým istým kupujúcim, ktorý nárok na 100% záruku vrátenia peňazí uplatňuje, vo výške kúpnej ceny z dokladu o kúpe, avšak v maximálnej výške dvojnásobku ceny platného v e-shope predávajúceho, v deň uplatnenia 100% záruky vrátenia peňazí.

Do 30 dní od obdŕžania zásielky Vám pošleme kúpnu cenu knihy a cenu poštovného (ak bude na zásielke uvedená) poštovou poukážkou.

Ďakujeme za priazeň!

Dojčeniu zdar!

Team TOP1 knihy s.r.o.

info@top1knihy.sk

CHCEM TOP KNIHU SO ZÁRUKOU HNEĎ

ČO O NEJ PÍŠU TÍ, KTORÍ JU ČÍTALI PREDO MNOU?

RSS
Follow by Email
Twitter